Магдалена Нойнер, біографія, новини, фото!

Біографія Магдалени Нойнер

Магдалена Нойнер - німецька біатлоністка, Олімпійська чемпіонка. Володіє сім'ю Малими Кубками світу. Найпопулярніша спортсменка Німеччини.

дитинство

Магдалена Нойнер народилася в сім'ї службовця банку Пауля Нойнер і Маргіт. У родині Нойнер четверо дітей: старший брат Пауль, а так само Крістоф і Анна - молодші брат і сестра Магдалени. Анна теж займається біатлоном - бере участь в юнацьких змаганнях.
Нойнер все дитинство провела в маленькій баварської селі Вальгау, де проживає і до сих пір. З чотирьох років вона почала займатися гірськими лижами, полягала в лижному клубі SC Wallgau. У дев'ятирічному віці батьки привели її в біатлонну секцію, яка їй відразу ж сподобалася. Нойнер проявила себе там талановитої біатлоністкою, але виступати в спортивних змаганнях Магдалена вирішила тільки з шістнадцяти років, після закінчення школи.

спортивна кар'єра

Хороші результати в біатлонних змаганнях виявилися відразу - ж. Протягом перших чотирьох років виступів Нойнер зуміла завоювати сім нагород в чемпіонатах світу в молодіжній команді.

Багатогранна Магдалена Нойнер

Першу медаль на юніорському чемпіонаті Магдалена отримала в 2004 році, здобувши перемогу в естафеті і спринті, а також змогла фінішувати другою в гонці. На наступний рік отримала ще три медалі в аналогічних змаганнях.
У 2006 році на Юніорі Нойнер знову завоювала три нагороди: дві золотих і одну срібну медалі.
2008 рік став її останнім юніорських чемпіонатом, де біатлоністка стає переможцем в гонці і спринті. Завдяки таким успіхам Магдалена отримала право змагатися за Кубок Європи. У сезоні 2005/06 перемагає в трьох гонках і займає п'яте підсумкове місце в загальному заліку. Її настільки істотні результати дозволяють головному тренеру команди Уве Мюссегангу включити Нойнер до складу національної збірної для боротьби за Кубок світу.
Дебютувала Магдалена на Кубку Світу 13 січня 2006 року, де вона, будучи в резерві, тимчасово замінила вибившую з гонки Вуха Дізль. У першій гонці і спринті в Рупольдингу зайняла лише 41-е місце без залікових очок, але вже на змаганнях в Контіолахті 16 березня 2006 року фінішувала четвертою. Першу перемогу в Кубку світу здобула на наступний рік. 5 січня в спринті на 7,5 км Магдалена стала кращою.Показавши відмінні результати на чемпіонаті світу в Антерсельві, завоювала свою третю золоту медаль, ставши триразовою чемпіонкою, наймолодшою ​​в історії біатлону. В кінці 2007 року була визнана журналістами як найкраща спортсменка року Німеччині. За результатами Кубка, який складався з дев'яти етапів, Нойнер набрала 720 очок і посіла 4-е місце.

У рекламі нижньої білизни

У наступному сезоні, біатлоністка отримала ще три нагороди в чемпіонаті світу - Кубок світу і два Малих кришталевих глобуса. Результати чергового розіграшу, що складався тепер з 10-ти етапів: 818 очок, перше місце і титул володарки Кубка світу. Перша індивідуальна перемога - це перемога в гонці із загального старту в Оберхофі, де Магдалена фінішувала з прапором Німеччини. Череда перемог на чемпіонаті в Естерсунді продовжилася. Незважаючи на те, що початок форуму було бентежить для Нойнер: лідируючи, біатлоністка припустилася трьох промахів, тим самим опинившись за межею призерів. Але в подальшому реабілітувалася, здобувши перемогу в гонці, а також внісши значний внесок для перемоги команди Німеччини. Тим самим завершивши чемпіонат шестиразовій чемпіонкою.Вдало виступивши в Ханти-Мансійську, очолила загальний залік і достроково здобула перемогу в розіграші Кубка. У Холменколлені, маючи середні результати в гонках, все ж здобула перемогу в боротьбі за Малий кубок.
2008/09 рік не був таким успішним, хоча Магдалена і отримала Кришталевий глобус, (індивідуальні гонки), але не завоювала, жодної особистої нагороди, так - же, як і не домоглася значних успіхів на Кубку світу. Результати цього сезону 891 очко і четверте місце.
2009/10 олімпійський сезон, найвдаліший в її спортивній кар'єрі. Січневі етапи не принесли Магдалені перемог: друге і третє місце, але вже на останньому етапі в Форт -Кенте збирає повну колекцію нагород. Ювілейну двадцяту перемогу Нойнер здобула в Словенії, хоча і допустила два промахи, все ж стала кращою в гонці. Хоча перший етап цього сезону Нойнер пропустила через хворобу. На другому етапі в Хохфільцені Магдалена зайняла 29 і 28 місця. Третій етап перегонів проводився в словенському містечку Поклюка підсумок - 3-е місце в спринті і 2-е місце в гонці. Наступний етап, що проходив в Оберхофі, Нойнер пропустила через травму спини, яку отримала на розминці перед першою гонкою.На змаганнях в Рупольдінгу двічі зайняла 3-е місце, але виступ на рідній землі розчарувало провалом естафети. На останньому шостому етапі, який відбувся в Антхольц-Антерсельві, Магдалена показала відмінну підготовку і прийшла до фінішу першою, незважаючи на штрафні хвилини. Допустивши всього лише один промах в спринтерській гонці, все ж показала відмінний результат, отримавши тим самим 16-ю особисту перемогу на Кубку світу.

Магдалена обожнює в'язати

У лютому у Ванкувері на дебютній Олімпіаді Магдалена завоювала три нагороди і стала дворазовою олімпійською чемпіонкою. Після завершення олімпіади менш ніж через два тижні на новому етапі в містечку Контіолахті Нойнер зайняла в спринті 5-е місце і 2-е місце в гонці. На передостанньому етапі в Норвегії біатлоністка завойовує четвертий Малий кришталевий глобус. І на заключному етапі вона знову перемагає, набравши 933 очка, і отримує другий за сезон Кришталевий глобус.
На прес-конференції в Леоганге 6 грудня 2011 року Нойнер заявила, що хоче завершити свою кар'єру після сезону 2011/12. На першому етапі цього сезону, що відбувся за традицією в Естерсунді, Магдалена тричі завойовує бронзу.Так само в Хохфільцені показує відмінний результат в спринті і гонках. На четвертому етапі в Оберхофі, який став вдалим для біатлоністки, перемагає в спринтерській гонці, таким чином, Нойнер реабілітується перед своїми уболівальниками за провал в естафеті. Наступні високі результати закріплюють її лідерство в заліку Кубка світу. У Чехії Нойнер двічі зійшла на подіум - в індивідуальній спринтерській гонці і отримала третій підсумковий результат. А ось гонку переслідування вболівальники Магдалени надовго запам'ятають через її безглуздої помилки - Нойнер лідирувала по ходу гонки, зайнявши позицію для стрільби навпроти першого установки, вогонь відкрила по другій. Зробивши чотири вдалих постріли, тільки тоді вона помітила свою помилку і виконала останній постріл вже по потрібної мішені. За правилами змагань, за подібні помилки потрібно пройти чотири штрафних кола. Таким чином, Нойнер зайняла 7-е місце.