Send
Share
Send

Біографія Юлії Липницький

Юлія Ліпницька - фігуристка, завоювала золоту медаль на Олімпійських іграх в "Сочі (2014 року) в командних змаганнях, виступивши на лід по музику з" Списку Шиндлера "Стівена Спілберга. У серпні 2017 завершила кар'єру.

Фігуристка Юлія Ліпницька

Дитинство Юлії Липницький

Дівчинка з'явилася на світ в Єкатеринбурзі. О четвертій мама привела її на каток і записала в секцію фігурного катання, а саме - в СДЮСШОР "Локомотив", де першим тренером дівчинки стала Олена Левковец.
Виховання лежало на плечах матері, так як батько Юлі з ними не жив, і вона його ніколи не бачила. Через те що з раннього дитинства у маленької спортсменки багато часу займали тренування, школу вона не відвідувала, а перебувала на так званому домашньому навчанні.

Юлія Ліпницька - наймолодша чемпіонка Сочі

Будучи від природи обдарованою дитиною з неймовірною розтяжкою, Юля майже відразу стала робити успіхи, виділяючись серед своїх ровесниць-фігуристок. Її перший тренер досі стежить за тим, як складається спортивна кар'єра її юної вихованки, радіє і хвилюється за неї.

Перші успіхи Юлії Липницький в фігурному катанні

Так як в дванадцять фігуриста показувала більш ніж чудові результати, її мама прийняла рішення переїхати в Москву. Завдяки цьому у Юлі з'явилася можливість займатися у найкращих тренерів країни. Практично відразу стало зрозуміло, що це рішення було правильним. Новий тренер дівчинки Етері Тутберідзе, разом з Сергієм Дудакова допомогли Липницький повністю розкрити талант неординарною фігуристки. Допомога в тренуваннях так само чинив Ігор Пашкевич.
Юлія Ліпницька. Правда і вигадки. У студії Ілля Авербух
У сезоні 2009-10 Юлія змогла на першості країни серед юніорів потрапити на п'яту позицію. Через рік вона вже змагалася чи не серед юніорів, а з "дорослими" на чемпіонаті Росії, де відразу стала четвертою.

Юлія Ліпницька на міжнародних змаганнях

Відомо, що ІСУ дозволяє спортсменам брати участь в міжнародних змаганнях юніорів лише з певного віку, якого Юля якраз досягла в сезоні 2011-12. Дебют відбувся в Польщі на юніорському Гран-прі, де спортсменка відразу стала чемпіонкою. Виграла вона і етап в Італії, і фінал в Квебеку.
Дивно, що перемога у фіналі була здобута Юлією і в довільній, і в короткій програмі.Її головною суперницею там була Поліна Шелепень, яка відстала від Липницький на цілих сімнадцять балів.
У 2012-му на чемпіонаті країни фігуристка в короткій програмі була третьою, але в довільній програмі здобула перемогу. Таким чином, за підсумками вона стала срібним призером. У тому ж році нею було виграно юніорська першість Росії. І знову її головною суперницею була Шелепень, яка відстала від Юлі на більш ніж дев'ять балів і посіла друге місце.
Юлія Ліпницька розповіла правду про "подарованої" їй квартирі
У тому ж році дівчинка, приїхавши на чемпіонат світу серед юніорів, стала на вищий щабель п'єдесталу, залишивши позаду Грейсі Голд. Вийшло, що у всіх міжнародних змаганнях, в яких брала участь Липницька, вона здобувала тільки перші місця.

Підготовка Липницький до Олімпіади в Сочі

У Фінляндії знову перемога була за Юлею. Вона брала участь в турнірі Еспоо, який проходив у Фінляндії. Так почалася підготовка спортсменки до її першої Олімпіаді. Далі були перемоги на дорослих змаганнях спочатку в Китаї, потім у Франції. Саме у Франції Юля не просто перемогла, вона зуміла отримати максимальний рівень і всілякі надбавки.
При такій кількості перемог, в фіналі Гран-прі фігуристка не виступала, причиною стала травма.Чемпіонат країни в 2013-му їй теж довелося пропустити. У другому сезоні 2012-13 спортсменка вперше вийшла на лід після травми, взявши участь в чемпіонаті Росії. На ньому вона стала п'ятою. Після цього знову йшли тільки перемоги.
На проведеному в Мілані чемпіонаті світу вона стояла на другому ступені п'єдесталу. З такими результатами фігуристка підійшла до Олімпійського сезону.

Юлія Ліпницька на Олімпіаді в Сочі

Перше ж виступ Юлі в командних змаганнях Сочинської Олімпіади привернуло до неї увагу всього світу. Дівчинка здобула блискучу перемогу, два рази ідеально відкотивши програму. Саме вона принесла найбільшу кількість балів в командний результат. На жаль не настільки успішним став виступ в індивідуальних змаганнях. Там Липницька стала тільки п'ятої через декілька падінь. Тим ні менш в історії Олімпіади вона - наймолодша чемпіонка, володарка золотої медалі. Вона виступала в одній команді з такими зірками як Євген Плющенко, Максим Траньков, Тетяна Волосожар, Олена Ільїних, Микита Кацалапов і інші.
У сезоні 2013-14 талановита фігуристка в фіналі Гран-прі взяла срібло через те, що в програмі допустила помарку.А ось на чемпіонаті Європи результатом стала безперечна перемога, при цьому Юля виявилася наймолодшою ​​із учасників змагання.
Юлія Ліпницька: виступ на Олімпіаді в Сочі
У лютому вона стала Заслуженим майстром спорту. Дівчина почала готуватися до наступної Олімпіади, де, швидше за все зможе стати чемпіонкою ще й в індивідуальній боротьбі.

Особисте життя Юлії Липницький

Головний в світі людина для Юлі - її мама, яка все життя є їй близьким другом. Вона супроводжує доньку, ділячи з нею радість перемог, знаходиться поруч, коли трапляються рідкісні поразки і травми. Не раз спортсменка говорила багато теплих слів про свою маму.

Юлія Ліпницька зараз

У серпні 2017 року пресі з'явилася інформація про завершення Юлією Липницький спортивної кар'єри. Як з'ясувалося, це рішення 18-річна фігуристка прийняла ще в квітні. Причини відходу з великого спорту Юлія коментувати відмовилася.

28 серпня 2017 Юлія Ліпницька завершила спортивну кар'єру

Смуга невдач почалася у Юлії ще в 2016 році, коли вона зайняла лише 7-е місце на національному чемпіонаті. У наступному році вона не потрапила на чемпіонат Росії з-за травми, яку отримала не при катанні, а впавши на тротуар.Дівчині довелося пропустити змагання через лікування. При цьому, як стверджує її мама, вона страждала від анорексії з 2014 року, що не могло не позначитися на спортивних провалах.