Тетяна Іванова, біографія, новини, фото!

Біографія Тетяни Іванової

Дитинство і сім'я Тетяни Іванової

16 лютого 1991 року в сім'ї спортсменів Іванових народилася дочка. Її назвали Тетяною. Таня народилася в місті, який подарував світові багатьох відомих спортсменів: олімпійського чемпіона з лижних гонок Михайла Девятьярова, чемпіона світу з фрістайлу Сергія Шуплецова, призера Олімпіади саночника Альберта Демченко.
Підростаючи в спортивній сім'ї, дівчинка рано стала захоплюватися спортом. У п'ятирічному віці мама визначила Таню в міську дитячу спортивну школу, яка належала олімпійському резерву "Вогник". Мама завжди уважно стежила за спортивними досягненнями дочки, переживала і навіть крадькома плакала, коли Таня програвала на змаганнях. У дитинстві Таня каталася на гірських лижах і брала участь в змаганнях з цього виду спорту.

Спортсменка Тетяна Іванова готується до Олімпіади в Сочі

Коли дівчинці виповнилося 12 років, тато вирішив зробити з дочки саночницю. Тані санний спорт спочатку не дуже припав до душі, їй більше подобалися гірські лижі. Вона довго звикала до нового виду спорту, їй здавалося, що вона займається не своєю справою.Але Таня була слухняною дочкою своїх батьків і наполегливо намагалася домогтися успіхів. Весь свій вільний час юна спортсменка проводила на стадіоні, в той час як її однолітки "запалювали" на дискотеках.
Поступово нелюбимий вид спорту захопив її і результат наполегливих тренувань не змусив довго себе чекати. Таня завоювала друге місце в Кемерово на перших же всеросійських стартах для самих маленьких саночників.

Спортивні досягнення санниці Тетяни Іванової

Через вісім років після початкових тренувань з санного спорту Тетяну Іванову включили до складу збірної Росії, за яку і виступає спортсменка з 2008 року. На юніорському Кубку Світу 2007-2008 р Тетяна посіла п'яте місце в загальному заліку, а на заключних змаганнях в Канаді в Калгарі удостоїлася бронзової медалі. У 2008-2009 р юна спортсменка вперше виступила на розіграші Кубка Світу, в якому зайняла сімнадцяте місце. На наступний рік Тетяна поліпшила свій результат і просунулася на шістнадцяте місце.
Саночниця Тетяна Іванова
Хоча участь у змаганнях Кубка Світу - 2009-2010 не принесли Тетяні Іванової високих результатів, незабаром вона починає стрімке сходження до спортивних досягнень.На юніорській першості світу в 2009 році в Японії в Нагано дівчина стає бронзовим призером командних змагань і займає шосте місце в одномісних санях.
На чемпіонаті Європи в Сигулде вона домоглася блискучого успіху і перемоги. На Олімпіаді у Ванкувері Тетяна посіла четверте місце, поступившись з невеликим відривом німецької саночниці Наталі Гейзенбергер призове третє місце. У 2011 році в Оберхофі в Німеччині Іванова в одномісних санях завоювати п'ятий, а в командних змаганнях - четверте місце.
Треба зауважити, що на змаганнях в Німеччині спортсменка отримала травму. Вона впала під час заїзду і пошкодила палець. Тиждень Тетяна ходила в гіпсі, а в Швейцарії їй наклали лангетку, з якої спортсменка продовжувала кататися.
Наполеглива спортсменка стала триразовою чемпіонкою Європи і дворазовий срібною призеркою світового чемпіонату. Тетяна Іванова перемогла в категорії "Кращий спортсмен" і отримала звання лауреата премії "Золоті сани", а президент федерації Леонід Гарт вручив їй в подарунок ключі від автомобіля Toyota RAV4.
Триразова чемпіонка Європи Тетяна Іванова
Тетяна Іванова готується до майбутньої Олімпіади в Сочі.На зборі російських саночників в Ліллехаммері в Норвегії Іванова показала кращий результат серед жінок. Вона виграла три з трьох контрольних заїздів і випробувала нові сани від головного тренера Вальтера Плайкнера і від Олександра Івановича Васіна.
Перед кожним тренуванням Тетяна уважно знайомиться з трасою. Як і скелетоніст Олександр Третьяков, саночниця проходить її пішки.

Особисте життя Тетяни Іванової

Тетяна Іванова - представник спортивного товариства Динамо. Вона займається не тільки санним спортом, але і сноубордом, не забуває свого дитячого захоплення - гірських лиж, любить читати, слухати музику.
Молода спортсменка не поспішає залишати рідне місто, хоча їй пропонують житло недалеко від столиці. Сімейно-тренерська рада вирішила не міняти тренера Тетяни - папу Івана Васильовича. Велику частину часу спортсменка тренується зі збірною, а в рідному Чусовом останнім часом буває нечасто. З батьками Таня підтримує теплі стосунки, часто дзвонить, пише sms-ки, виступаючи на змаганнях, махає рукою мамі і татові в камеру.

Саночниця Тетяна Іванова ще не влаштувала своє особисте життя

Тетяна Іванова має велику кількість нагород, які зберігає вдома на спеціальній поличці, де стоять два великих келиха, привезені з Німеччини. У них і складає Таня свої медалі.
Останнім часом молода спортсменка бере участь в прес-конференціях, дає інтерв'ю, фотографується з уболівальниками, відповідає на їхні листи. Таня зізнається, що це її стомлює. Багато її сил йде на тренування і досягнення результатів. Тому єдина мрія дівчини - відіспатися. Після відповідальних змагань Тетяна може проспати вісімнадцять годин.
Як і вся молодь, Таня користується соцмережами, хоча на це заняття у неї теж не вистачає часу. Іноді вона переглядає сторінки інших спортсменів і викачує цікавлять її фотографії.

Тетяна Іванова зараз

В команді, де тренується Тетяна Іванова, два німецьких тренера, тому вона достатня увага приділяє вивченню німецької мови. Спортсменка опанувала їм настільки добре, що навіть давала інтерв'ю на німецькому.
Тетяна дружить з італійкою Сандрою Гаспаріні і німкенею Танею Хюфнер. Це дає можливість удосконалювати іноземну мову.
Готуючись до Олімпіади в Сочі, Таня пам'ятає, що їй ще необхідно попрацювати над розгоном, за який в їх команді відповідає Мартін Хілібранд. Його Тетяна вважає висококласним фахівцем, сподівається на Мартіна і вірить в те, що в Сочі вона не залишиться без медалі.