Денис Черишев, біографія, новини, фото!

Біографія Дениса Чершиева

Російський футболіст Денис Черишев відомий далеко за межами своєї рідної країни. Денис Черишев встиг зіграти в ролі атакуючого півзахисника в таких гігантах іспанського футболу, як Реал Мадрид, Вільярреал і Валенсія.

Денис Черишев - півзахисник Вільярреала і збірної Росії

Дитинство Дениса Черишева

Денис Черишев народився в Нижньому Новгороді 26 грудня 1990 року. З самого раннього дитинства хлопчик знав, що стане футболістом. А все тому, що батьком Дениса був легендарний футболіст московського "Динамо" Дмитро Черишев. Дивлячись на приклад свого знаменитого батька, Денис почав займатися футболом з пелюшок.

Маленький Денис Черишев з батьком, Дмитром Черишевим

Денису тільки виповнилося 5 років, коли Дмитру Черишеву надійшла пропозиція від хіхонського "Спортинга". В Іспанії переїхали всією сім'єю. Для маленького Дениса такий різкий переїзд став справжнім випробуванням. Він ні слова не розумів по-іспанськи, і вчити іноземну мову довелося, в буквальному сенсі, на ходу.
Денис відвідував підготовчу школу, де уроки проводили для іспанців і на іспанському. Черишев визнається, що перші кілька місяців не міг зрозуміти жодного слова з того, що говорили вчителі і діти.Але, з часом, Денис освоївся і почав говорити по-іспанськи вільно, як корінний житель.

Професійне становлення Дениса Черившева пройшло в Іспанії

Дмитро Черишев доклав дуже багато зусиль, щоб забезпечити синові гідне майбутнє в спортивному світі. Після переїзду до Іспанії Денис почав займатися в спортивній школі "Спортинга" - клубу, в якому грав його батько. Коли Черишевим-молодшим серйозно зацікавилися в кращому футбольному клубі Іспанії - мадридський Реал, Дмитро Черишев без вагань залишив свою кар'єру і весь свій час присвятив розвитку кар'єри сина.

Початок кар'єри Дениса Черишева

Серйозні спортивні досягнення Дениса почалися зі вступу до лав молодіжки Реала в 2002 році. Черишев добре виявляв себе в команді, ладнав з керівництвом і тренерським складом і безперешкодно проходив всі рівні молодіжки. Граючи за Реал Мадрид, Черишев став чемпіоном серед клубів в молодіжній лізі, а також отримав особисте досягнення - "Кращий снайпер турніру".
Дитинство і юність Дениса Черишева
Наступним етапом кар'єри в "Реалі" стало потрапляння до складу другої за значимістю команди клубу - "Реал Мадрид Кастілья".Відігравши 2 сезони за цю команду, Денис зміг розвинути свій талант ще більше, що видно за результатами обох сезонів.

Денис Черишев в Реал Мадрид

Потрапити в основу "вершкового" мадридського Реала Денису Черишеву вдалося тільки в 2012 році. Варто зазначити, що до Черишева до складу Реала не попадав жоден росіянин. Денис грав на позиції нападника, пліч-о-пліч з легендарним Кріштіану Роналду.

Денис Черишев - перший російський футболіст в Реал Мадриді

У складі Реала Денис став переможцем Ліги Чемпіонів сезону 2015-2016. За час свого перебування в команді "вершкових" Черишев встиг відіграти рік в "Севільї", де запам'ятався кількістю травм під час гри. Невідомо, що стало причиною такого травматичного сезону, але Денис описує цей період, як "досвід і навчання".
Дмитро Черишев: перший "російський" гол Реала
Після "Севільї" Черишевим зацікавився "Вільяреал", в якому Денис провів ще один сезон. Наступним етапом його кар'єри стала "Валенсія". Денис розповів, що вибрав саме Валенсію з декількох варіантів. Черишев досить швидко адаптувався в команді, знайшов спільну мову з гравцями і тренерами, освоївся в новому для себе місті.Багато хто звинувачує Черишева в тому, що він не може закріпитися в елітному "Реалі", а постійно переходить в розпорядження інших клубів. Разом з тим, в кожному новому клубі Денису дивним чином вдається проявитися. Саме завдяки такій "універсальності" ціна на Черишева в сезоні 2015-2016 склала цілих 20 мільйонів євро.
У 2016 році футболіст підписав 5-річний контракт з іспанським клубом "Вільярреал".

З 2016 Черишев грає за Вільярреал

Денис Черишев в збірній Росії

Денис Черишев - член збірної Росії з футболу. Журналісти часто запитують, чи не шкодує Денис про свій вибір, адже його могли покликати і в збірну Іспанії. На ці питання Денис завжди відповідає, що він - російський і пишається цим. За словами Черишева, по його тілу біжать мурашки, коли він чує гімн Росії. Денис був членом молодіжної збірної, а потім потрапив і в основну, як свого часу його батько.

Денис Черишев на матчі проти збірної Іспанії

У 2016 році підготовка збірної Росії до Євро-чемпіонату йшла повним ходом. Але участь в ньому Черишева опинилося під великим питанням. Після чергової травми футболістові довелося лягти під ніж хірурга і перенести операцію на стегні.Хірургічного втручання було не уникнути, так як Черишеву діагностували хронічний тенденіт стегна. Операція пройшла успішно, через 4 місяці реабілітації Денису пророкували повернення до Валенсії і збірну Росії. Але в заявку на Євро він потрапити не зміг, як і Ігор Денисов, за тиждень до початку мундіалю отримав м'язову травму на поле.

Євро-2016 Денис Черишев пропустив через травму

Особисте життя Дениса Черишева

Денис неодружений, проте вже досить давно Черишев зустрічається з іспанкою Крістіною Кобе. Обраниця молодша футболіста на 3 роки. Вона юрист за освітою, працює адвокатом.

Денис Черишев і його дівчина Крістіна Кобе

Денис Черишев сьогодні

У 2018 році тренер Станіслав Черчесов включив футболіста до складу збірної до чемпіонату світу. 14 червня, в першому матчі мундіалю, де російські футболісти зіграли проти Саудівської Аравії, Черишев вийшов на заміну замість Алана Дзагоєва, який отримав травму вже в першому таймі. Денис встиг відзначитися у воротах суперника дублем - в першому таймі і в кінці гри. Збірна Росії перемогла в стартовій грі домашнього мундіалю з рахунком 5: 0, а сам Черишев був визнаний кращим гравцем матчу.
На другому матчі проти збірної Єгипту Черишев забив гол на 58-й хвилині. Рахунок відкрився за 12 хвилин до цього голом Єгипту в свої ж ворота. Потім м'яч забив Артем Дзюба. Збірна Росії виграла з рахунком 3: 1 і вперше в історії вийшла з групи на ЧС.

Фото з матчу Росія - Іспанія

Незважаючи на поразку Уругваю, Росія вийшла в 1/8 фіналу, де зустрілася з командою Іспанії. Денис Черишев не потрапив до стартового складу, однак, вийшовши на заміну, відзначився в серії пенальті, призначеної після кінця додаткових таймів. Національна збірна здобула перемогу із загальним рахунком 5: 4 (1: 1 в основний час і 4: 3 по пенальті). В 1/4 фіналу Черишев забив перший гол в ворота Хорватії, однак Росія програла за результатами пенальті і вибула з чемпіонату.